Aktuality arrow Aktuality arrow Vylosovanie súťaže TJ
Vylosovanie súťaže TJ Print
There are no translations available

Vylosovanie majstrovských súťaží - jar ročníka 2018 / 2019
kolo dátum čas V.liga SEVER Dospelí kolo dátum  čas VI.liga  Dorast U 19
16 10.3.N 14.30 V.Hradná              - T.Turná X XX X XXXX
17 17.3.N 15.00 Plevník-Drienové   - V.Hradná X XX X XXXX
18 24.3.N 15.00 V.Hradná              - Kanianka X XX X XXXX
19 31.3.N   V O Ľ N O X XX X XXXX
20 7.4.N 15.30 V.Hradná             - Cígeľ 10 6.4.S 15.30 Ľuborča          - Svinná/V.H.
21 14.4.N 15.30 V.Uherce               - V.Hradná 11 13.4.S 15.30 Svinná/V.H.  - Dubodiel/Jastr.
22 21.4.N 16.00 V.Hradná             - Podolie 12 20.4.S 12.00 Brezová p.B    - Svinná/V.H.
23 28.4.N 11.00 Chocholná             - V.Hradná 13 27.4.S 16.00 Svinná/V.H.   - Bzince p.J.
24 5.5.N 16.30 V.Hradná             - Z.Kostoľany 14 4.5.S 13.30 Nová Ves         - Svinná/V.H.
25 12.5.N 16.30 V.Hradná             - Brvnište 15 11.5.S 16.30 Svinná/V.H.    - Opatová
26 19.5.N 17.00 Uhrovec                 - V.Hradná 16 19.5.N 11.00 Podolie             - Svinná/V.H.
27 26.5.N 17.00 V.Hradná             - Kvašov 17 25.5.S 17.00 Svinná/V.H   .- Horná Streda
28 2.6.N 17.00 Podmanín             - V.Hradná 18 1.6.S 17.00 Soblahov         - Svinná/V.H.
29 9.6.N 17.00 V.Hradná            - D.Vestenice X XX X XXXX
30 16.6.N 17.00 Ladce                    - V.Hradná X XX X XXXX
Dorast odohrá v jarnej časti domáce stretnutia na ihrisku vo Veľkej Hradnej , okrem 17.kola
Vylosovanie majstrovských súťaží - jar ročníka 2018 / 2019
kolo dátum čas V.liga SEVER Dospelí kolo dátum  čas VI.liga  Dorast U 19
16 10.3.N 14.30 V.Hradná              - T.Turná X XX X XXXX
17 17.3.N 15.00 Plevník-Drienové   - V.Hradná X XX X XXXX
18 24.3.N 15.00 V.Hradná              - Kanianka X XX X XXXX
19 31.3.N   V O Ľ N O X XX X XXXX
20 7.4.N 15.30 V.Hradná             - Cígeľ 10 6.4.S 15.30 Ľuborča          - Svinná/V.H.
21 14.4.N 15.30 V.Uherce               - V.Hradná 11 13.4.S 15.30 Svinná/V.H.  - Dubodiel/Jastr.
22 21.4.N 16.00 V.Hradná             - Podolie 12 20.4.S 12.00 Brezová p.B    - Svinná/V.H.
23 28.4.N 11.00 Chocholná             - V.Hradná 13 27.4.S 16.00 Svinná/V.H.   - Bzince p.J.
24 5.5.N 16.30 V.Hradná             - Z.Kostoľany 14 4.5.S 13.30 Nová Ves         - Svinná/V.H.
25 12.5.N 16.30 V.Hradná             - Brvnište 15 11.5.S 16.30 Svinná/V.H.    - Opatová
26 19.5.N 17.00 Uhrovec                 - V.Hradná 16 19.5.N 11.00 Podolie             - Svinná/V.H.
27 26.5.N 17.00 V.Hradná             - Kvašov 17 25.5.S 17.00 Svinná/V.H   .- Horná Streda
28 2.6.N 17.00 Podmanín             - V.Hradná 18 1.6.S 17.00 Soblahov         - Svinná/V.H.
29 9.6.N 17.00 V.Hradná            - D.Vestenice X XX X XXXX
30 16.6.N 17.00 Ladce                    - V.Hradná X XX X XXXX
Dorast odohrá v jarnej časti domáce stretnutia na ihrisku vo Veľkej Hradnej , okrem 17.kola
Vylosovanie majstrovských súťaží - jar ročníka 2018 / 2019
kolo dátum čas V.liga SEVER Dospelí kolo dátum  čas VI.liga  Dorast U 19
16 10.3.N 14.30 V.Hradná              - T.Turná X XX X XXXX
17 17.3.N 15.00 Plevník-Drienové   - V.Hradná X XX X XXXX
18 24.3.N 15.00 V.Hradná              - Kanianka X XX X XXXX
19 31.3.N   V O Ľ N O X XX X XXXX
20 7.4.N 15.30 V.Hradná             - Cígeľ 10 6.4.S 15.30 Ľuborča          - Svinná/V.H.
21 14.4.N 15.30 V.Uherce               - V.Hradná 11 13.4.S 15.30 Svinná/V.H.  - Dubodiel/Jastr.
22 21.4.N 16.00 V.Hradná             - Podolie 12 20.4.S 12.00 Brezová p.B    - Svinná/V.H.
23 28.4.N 11.00 Chocholná             - V.Hradná 13 27.4.S 16.00 Svinná/V.H.   - Bzince p.J.
24 5.5.N 16.30 V.Hradná             - Z.Kostoľany 14 4.5.S 13.30 Nová Ves         - Svinná/V.H.
25 12.5.N 16.30 V.Hradná             - Brvnište 15 11.5.S 16.30 Svinná/V.H.    - Opatová
26 19.5.N 17.00 Uhrovec                 - V.Hradná 16 19.5.N 11.00 Podolie             - Svinná/V.H.
27 26.5.N 17.00 V.Hradná             - Kvašov 17 25.5.S 17.00 Svinná/V.H   .- Horná Streda
28 2.6.N 17.00 Podmanín             - V.Hradná 18 1.6.S 17.00 Soblahov         - Svinná/V.H.
29 9.6.N 17.00 V.Hradná            - D.Vestenice X XX X XXXX
30 16.6.N 17.00 Ladce                    - V.Hradná X XX X XXXX
Dorast odohrá v jarnej časti domáce stretnutia na ihrisku vo Veľkej Hradnej , okrem 17.kola
Vylosovanie majstrovských súťaží - jar ročníka 2018 / 2019
kolo dátum čas V.liga SEVER Dospelí kolo dátum  čas VI.liga  Dorast U 19
16 10.3.N 14.30 V.Hradná              - T.Turná X XX X XXXX
17 17.3.N 15.00 Plevník-Drienové   - V.Hradná X XX X XXXX
18 24.3.N 15.00 V.Hradná              - Kanianka X XX X XXXX
19 31.3.N   V O Ľ N O X XX X XXXX
20 7.4.N 15.30 V.Hradná             - Cígeľ 10 6.4.S 15.30 Ľuborča          - Svinná/V.H.
21 14.4.N 15.30 V.Uherce               - V.Hradná 11 13.4.S 15.30 Svinná/V.H.  - Dubodiel/Jastr.
22 21.4.N 16.00 V.Hradná             - Podolie 12 20.4.S 12.00 Brezová p.B    - Svinná/V.H.
23 28.4.N 11.00 Chocholná             - V.Hradná 13 27.4.S 16.00 Svinná/V.H.   - Bzince p.J.
24 5.5.N 16.30 V.Hradná             - Z.Kostoľany 14 4.5.S 13.30 Nová Ves         - Svinná/V.H.
25 12.5.N 16.30 V.Hradná             - Brvnište 15 11.5.S 16.30 Svinná/V.H.    - Opatová
26 19.5.N 17.00 Uhrovec                 - V.Hradná 16 19.5.N 11.00 Podolie             - Svinná/V.H.
27 26.5.N 17.00 V.Hradná             - Kvašov 17 25.5.S 17.00 Svinná/V.H   .- Horná Streda
28 2.6.N 17.00 Podmanín             - V.Hradná 18 1.6.S 17.00 Soblahov         - Svinná/V.H.
29 9.6.N 17.00 V.Hradná            - D.Vestenice X XX X XXXX
30 16.6.N 17.00 Ladce                    - V.Hradná X XX X XXXX
Dorast odohrá v jarnej časti domáce stretnutia na ihrisku vo Veľkej Hradnej , okrem 17.kola
Vylosovanie majstrovských súťaží - jar ročníka 2018 / 2019
kolo dátum čas V.liga st.žiaci Sever kolo dátum  čas Prípravky  U 11 sk.B
12 7.4.N 10.30 Soblahov          - V.Hradná X XX X XXXX
13 14.4.M 10.30 Ivanovce          - V.Hradná X XX X XXXX
14 21.4.N 10.30 V.Hradná       - Chocholná 7 20.4.S 9.00  
15 28.4.N 10.30 Drietoma         - V.Hradná 8 27.4.S 9.00  
16 5,5.N 10.30 V.Hradná       - Bobot 9 4.5.S 9.00 Turnaj Soblahov
17 12.5.N 10.30 Selec               - V.Hradná 10 11.5.S 9.00 Turnaj Tr.Jastrabie
18 19.5.N 10.30 V.Hradná       - Horné Srnie 11 18.5.S 9.00 Turnaj Veľká Hradná
19 26.5.N 10.30 Neporadza      - V.Hradná 12 25.5.S 9.00 Turnaj Svinná
20 2.6.N   V O Ľ N O X XX X XXXX
21 9.6.N 10.30 Horná Súča     - V.Hradná   9.6.N 9.00 Finálový turnaj
22 16.6.N 10.30 V.Hradná       - T.Teplice X XX X XXXX
               
               
               
               
               
Vylosovanie majstrovských súťaží - jar ročníka 2018 / 2019
kolo dátum čas V.liga st.žiaci Sever kolo dátum  čas Prípravky  U 11 sk.B
12 7.4.N 10.30 Soblahov          - V.Hradná X XX X XXXX
13 14.4.M 10.30 Ivanovce          - V.Hradná X XX X XXXX
14 21.4.N 10.30 V.Hradná       - Chocholná 7 20.4.S 9.00  
15 28.4.N 10.30 Drietoma         - V.Hradná 8 27.4.S 9.00  
16 5,5.N 10.30 V.Hradná       - Bobot 9 4.5.S 9.00 Turnaj Soblahov
17 12.5.N 10.30 Selec               - V.Hradná 10 11.5.S 9.00 Turnaj Tr.Jastrabie
18 19.5.N 10.30 V.Hradná       - Horné Srnie 11 18.5.S 9.00 Turnaj Veľká Hradná
19 26.5.N 10.30 Neporadza      - V.Hradná 12 25.5.S 9.00 Turnaj Svinná
20 2.6.N   V O Ľ N O X XX X XXXX
21 9.6.N 10.30 Horná Súča     - V.Hradná   9.6.N 9.00 Finálový turnaj
22 16.6.N 10.30 V.Hradná       - T.Teplice X XX X XXXX
               
               
               
               
               
Vylosovanie majstrovských súťaží - jar ročníka 2018 / 2019
kolo dátum čas V.liga st.žiaci Sever kolo dátum  čas Prípravky  U 11 sk.B
12 7.4.N 10.30 Soblahov          - V.Hradná X XX X XXXX
13 14.4.M 10.30 Ivanovce          - V.Hradná X XX X XXXX
14 21.4.N 10.30 V.Hradná       - Chocholná 7 20.4.S 9.00  
15 28.4.N 10.30 Drietoma         - V.Hradná 8 27.4.S 9.00  
16 5,5.N 10.30 V.Hradná       - Bobot 9 4.5.S 9.00 Turnaj Soblahov
17 12.5.N 10.30 Selec               - V.Hradná 10 11.5.S 9.00 Turnaj Tr.Jastrabie
18 19.5.N 10.30 V.Hradná       - Horné Srnie 11 18.5.S 9.00 Turnaj Veľká Hradná
19 26.5.N 10.30 Neporadza      - V.Hradná 12 25.5.S 9.00 Turnaj Svinná
20 2.6.N   V O Ľ N O X XX X XXXX
21 9.6.N 10.30 Horná Súča     - V.Hradná   9.6.N 9.00 Finálový turnaj
22 16.6.N 10.30 V.Hradná       - T.Teplice X XX X XXXX
               
               
               
               
               
Vylosovanie majstrovských súťaží - jar ročníka 2018 / 2019
kolo dátum čas V.liga st.žiaci Sever kolo dátum  čas Prípravky  U 11 sk.B
12 7.4.N 10.30 Soblahov          - V.Hradná X XX X XXXX
13 14.4.M 10.30 Ivanovce          - V.Hradná X XX X XXXX
14 21.4.N 10.30 V.Hradná       - Chocholná 7 20.4.S 9.00  
15 28.4.N 10.30 Drietoma         - V.Hradná 8 27.4.S 9.00  
16 5,5.N 10.30 V.Hradná       - Bobot 9 4.5.S 9.00 Turnaj Soblahov
17 12.5.N 10.30 Selec               - V.Hradná 10 11.5.S 9.00 Turnaj Tr.Jastrabie
18 19.5.N 10.30 V.Hradná       - Horné Srnie 11 18.5.S 9.00 Turnaj Veľká Hradná
19 26.5.N 10.30 Neporadza      - V.Hradná 12 25.5.S 9.00 Turnaj Svinná
20 2.6.N   V O Ľ N O X XX X XXXX
21 9.6.N 10.30 Horná Súča     - V.Hradná   9.6.N 9.00 Finálový turnaj
22 16.6.N 10.30 V.Hradná       - T.Teplice X XX X XXXX
 
© 2019 Obec Veľká Hradná
vyrobil: CassoviaBooks & CBS spol, s.r.o.
Rímskokatolícky kostol Panny Márie Lurdskej Rímskokatolícky kostol Panny Márie Lurdskej Kaštieľ grófa Palaviciniho - Časť Patrovec