Aktuality arrow Aktuality arrow Súťaž o najkrajšiu záhradku
Súťaž o najkrajšiu záhradku Print
There are no translations available

Súťaž o najkrajšiu predzáhradku

Obecný úrad pripravuje Oslavy prvej písomnej zmienky o Veľkej Hradnej. Ako prípravu k tejto akcii vyhlasujeme

súťaž o najkrajšiu predzáhradku alebo záhradku.

Cieľom súťaže je dosiahnuť, aby naša obec doslova zakvitla. Predstavujeme si obec v 690. roku založenia, ako nádhernú záhradu, v ktorej žijú ľudia, ktorí rozoznávajú krásu, venujú jej svoju pozornosť a vedia ju nezištne ponúknuť každému obyvateľovi alebo návštevníkovi našej obce. Naša predstava je nielen o vysadení kvetov, okrasných drevín, ale aj o úprave priestranstiev pred rodinnými domami,  oprave a  natretí brán, poprípade plotov.

Súťaž sa nedotýka iba tých, ktorí bývajú povedľa hlavnej cesty. Je to snaha o skrášlenie celej obce. Veríme, že spoločne sa nám podarí vybudovať krásnu záhradu menom Veľká Hradná.

Súťaž začína už odteraz. Teraz je najvhodnejší čas na výsadbu a naplánovanie si potrebných aktivít. Vyhodnotenie súťaže bude koncom prázdnin pred oslavou výročia založenia obce a prví traja víťazi získajú vecné ceny.

 

 

 
© 2019 Obec Veľká Hradná
vyrobil: CassoviaBooks & CBS spol, s.r.o.
Rímskokatolícky kostol Panny Márie Lurdskej Rímskokatolícky kostol Panny Márie Lurdskej Kaštieľ grófa Palaviciniho - Časť Patrovec