Aktuality arrow TJ arrow Vylosovanie TJ súťaže jesenná časť 2019/2020
Vylosovanie TJ súťaže jesenná časť 2019/2020 Print
There are no translations available

Vylosovanie majstrovských súťaží - jeseň ročníka 2019 - 2020
kolo dátum čas VIII.liga ObFZ Trenčín kolo dátum  čas V.liga St.žiaci U15 kolo dátum čas prípravka U11
1 18.8.  14,30 Motešice      - V.Hradná X XX XX XXXXX        
2 25.8. 17,30 V.Hradná    - Nemšová X XX XX XXXXX        
3 1.9. 17,00 Soblahov      - V.Hradná 1 1.9. 10,30 V.Hradná     - Chocholná        
4 8.9.   V O Ľ N O 2 8.9. 14.00 V.Hradná     - Melčice "B"   7.9. 9.00 turnaj Tr.Jastrabie
5 15.9. 13,00 Skalka n/V.  - V.Hradná 3 15.9. 10,30 Drietoma       - V.Hradná   14.9. 9.00 turnaj V.Hradná
6 22.9. 16,00 V.Hradná   - Omšenie 4 22.9. 10,30 V.Hradná     - Soblahov   21.9. 9.00 turnaj Soblahov
7 29.9. 16,00 Bobot         - V.Hradná 5 29.9. 10,30 Selec            - V.Hradná   28.9. 9.00 turnaj Svinná
8 6.10. 15,30 V.Hradná   - Motešice 6 6.10. 10,30 V.Hradná     - Dolná Súča   5.10. 9.00 turnaj Motešice
9 12.10.S 12,30 Nemšová    - V.Hradná 7 13.10. 13.30 Horná Súča   - V.Hradná        
10 20.10. 15,00 V.Hradná   - Soblahov 8 20.10. 10,30 V.Hradná     - Nemšová        
11 27.10   V O Ľ N O 9 27.10 10,30 Omšenie        - V.Hradná        
X XX XX XXXXX 10 3.11. 10,30 V.Hradná      - Bobot        
x XX XX XXXXX 11 10.11 10,30 Skalka n/V.    - V.Hradná        
Vylosovanie majstrovských súťaží - jeseň ročníka 2019 - 2020
kolo dátum čas VIII.liga ObFZ Trenčín kolo dátum  čas V.liga St.žiaci U15 kolo dátum čas prípravka U11
1 18.8.  14,30 Motešice      - V.Hradná X XX XX XXXXX        
2 25.8. 17,30 V.Hradná    - Nemšová X XX XX XXXXX        
3 1.9. 17,00 Soblahov      - V.Hradná 1 1.9. 10,30 V.Hradná     - Chocholná        
4 8.9.   V O Ľ N O 2 8.9. 14.00 V.Hradná     - Melčice "B"   7.9. 9.00 turnaj Tr.Jastrabie
5 15.9. 13,00 Skalka n/V.  - V.Hradná 3 15.9. 10,30 Drietoma       - V.Hradná   14.9. 9.00 turnaj V.Hradná
6 22.9. 16,00 V.Hradná   - Omšenie 4 22.9. 10,30 V.Hradná     - Soblahov   21.9. 9.00 turnaj Soblahov
7 29.9. 16,00 Bobot         - V.Hradná 5 29.9. 10,30 Selec            - V.Hradná   28.9. 9.00 turnaj Svinná
8 6.10. 15,30 V.Hradná   - Motešice 6 6.10. 10,30 V.Hradná     - Dolná Súča   5.10. 9.00 turnaj Motešice
9 12.10.S 12,30 Nemšová    - V.Hradná 7 13.10. 13.30 Horná Súča   - V.Hradná        
10 20.10. 15,00 V.Hradná   - Soblahov 8 20.10. 10,30 V.Hradná     - Nemšová        
11 27.10   V O Ľ N O 9 27.10 10,30 Omšenie        - V.Hradná        
X XX XX XXXXX 10 3.11. 10,30 V.Hradná      - Bobot        
x XX XX XXXXX 11 10.11 10,30 Skalka n/V.    - V.Hradná        
                       
Vylosovanie majstrovských súťaží - jeseň ročníka 2019 - 2020
kolo dátum čas VIII.liga ObFZ Trenčín kolo dátum  čas V.liga St.žiaci U15 kolo dátum čas prípravka U11
1 18.8.  14,30 Motešice      - V.Hradná X XX XX XXXXX        
2 25.8. 17,30 V.Hradná    - Nemšová X XX XX XXXXX        
3 1.9. 17,00 Soblahov      - V.Hradná 1 1.9. 10,30 V.Hradná     - Chocholná        
4 8.9.   V O Ľ N O 2 8.9. 14.00 V.Hradná     - Melčice "B"   7.9. 9.00 turnaj Tr.Jastrabie
5 15.9. 13,00 Skalka n/V.  - V.Hradná 3 15.9. 10,30 Drietoma       - V.Hradná   14.9. 9.00 turnaj V.Hradná
6 22.9. 16,00 V.Hradná   - Omšenie 4 22.9. 10,30 V.Hradná     - Soblahov   21.9. 9.00 turnaj Soblahov
7 29.9. 16,00 Bobot         - V.Hradná 5 29.9. 10,30 Selec            - V.Hradná   28.9. 9.00 turnaj Svinná
8 6.10. 15,30 V.Hradná   - Motešice 6 6.10. 10,30 V.Hradná     - Dolná Súča   5.10. 9.00 turnaj Motešice
9 12.10.S 12,30 Nemšová    - V.Hradná 7 13.10. 13.30 Horná Súča   - V.Hradná        
10 20.10. 15,00 V.Hradná   - Soblahov 8 20.10. 10,30 V.Hradná     - Nemšová        
11 27.10   V O Ľ N O 9 27.10 10,30 Omšenie        - V.Hradná        
X XX XX XXXXX 10 3.11. 10,30 V.Hradná      - Bobot        
x XX XX XXXXX 11 10.11 10,30 Skalka n/V.    - V.Hradná        
Vylosovanie majstrovských súťaží - jeseň ročníka 2019 - 2020
kolo dátum čas VIII.liga ObFZ Trenčín kolo dátum  čas V.liga St.žiaci U15 kolo dátum čas prípravka U11
1 18.8.  14,30 Motešice      - V.Hradná X XX XX XXXXX        
2 25.8. 17,30 V.Hradná    - Nemšová X XX XX XXXXX        
3 1.9. 17,00 Soblahov      - V.Hradná 1 1.9. 10,30 V.Hradná     - Chocholná        
4 8.9.   V O Ľ N O 2 8.9. 14.00 V.Hradná     - Melčice "B"   7.9. 9.00 turnaj Tr.Jastrabie
5 15.9. 13,00 Skalka n/V.  - V.Hradná 3 15.9. 10,30 Drietoma       - V.Hradná   14.9. 9.00 turnaj V.Hradná
6 22.9. 16,00 V.Hradná   - Omšenie 4 22.9. 10,30 V.Hradná     - Soblahov   21.9. 9.00 turnaj Soblahov
7 29.9. 16,00 Bobot         - V.Hradná 5 29.9. 10,30 Selec            - V.Hradná   28.9. 9.00 turnaj Svinná
8 6.10. 15,30 V.Hradná   - Motešice 6 6.10. 10,30 V.Hradná     - Dolná Súča   5.10. 9.00 turnaj Motešice
9 12.10.S 12,30 Nemšová    - V.Hradná 7 13.10. 13.30 Horná Súča   - V.Hradná        
10 20.10. 15,00 V.Hradná   - Soblahov 8 20.10. 10,30 V.Hradná     - Nemšová        
11 27.10   V O Ľ N O 9 27.10 10,30 Omšenie        - V.Hradná        
X XX XX XXXXX 10 3.11. 10,30 V.Hradná      - Bobot        
x XX XX XXXXX 11 10.11 10,30 Skalka n/V.    - V.Hradná        
 
© 2019 Obec Veľká Hradná
vyrobil: CassoviaBooks & CBS spol, s.r.o.
Rímskokatolícky kostol Panny Márie Lurdskej Rímskokatolícky kostol Panny Márie Lurdskej Kaštieľ grófa Palaviciniho - Časť Patrovec